Za hudebním zážitkem...

31.05.2023

Za hudebním zážitkem jsme se se studenty tercie a kvarty vydali ve středu 24. května 2023 do Sukovy síně Domu hudby v Pardubicích. Konal se zde koncert s názvem Koncert vítězů o desáté, který byl součástí festivalu Pardubické hudební jaro. Na programu bylo vystoupení těch nejlepších mladých muzikantů, kteří v loňském a letošním roce vyhráli různé hudební soutěže v Pardubickém kraji. Jedním z nich byl i student naší školy a zároveň nadaný klavírista Adam Jelínek z kvarty. Jeho spolužáci tak měli příležitost slyšet Adama hrát v krásném sále Sukovy síně a zároveň ho na koncertě podpořit velkým potleskem. Bohužel jsme nakonec neslyšeli další naši studentku z primy, pozounistku Martinu Junkovou, která onemocněla. Na závěr koncertu vystoupil jako host i vítěz Eurovision Young Musicians, houslista Daniel Matejča, jehož vystoupení jsou vždy velkým zážitkem. 

Děkuji studentům za vzorné chování i oblečení na koncertě, krásně tak reprezentovali naši školu.  

Eva Mužíková 

FOTOGALERIE

Za hudebním zážitkem...
autor:GYGR
ZPĚT NA VÝPIS
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 535 01 Přelouč

+420 466 672 744

skola@gyasos-prelouc.cz

logoMatfix